روش‌های پـرداخت

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران لاکچری ‏‌کالا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌های ملت و سامان در سایت و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند.
پرداخت موفق وجه سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع رسانی آن نبوده  و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.
توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.


 - پرداخت اینترنتی:
کاربران محترم سایت لاکچری‌کالا می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از تمامی کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند . هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

1- شماره 16 رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاً رمز دوم پویا کارت بانکی خود را فعال کرده باشید..

3- کد CVV2
این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

4- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 02 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.


2- پرداخت در محل
  *با توجه به اهمیت سلامتی شما مشتریان گرامی ، و همچنین نوع پکیج و محصولات لاکچری کالا پرداخت در محل حذف گردید*

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، لاکچری کالا این امکان را نیز فراهم نموده است که بصورت حضوری به دفتر فروش تهران مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که مبلغ آنها بیشتر از ده میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال،از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.3- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت لاکچری‌کالا به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و لاکچری‌کالا پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.


شماره حساب های لاکــچـری ‌کـالا :


شماره کارت بانک ملت   5708 - 3057 - 3378 - 6104
 
شماره شبا

شماره کارت بانک سامان 2205 5429 - 8610 - 6219    
 
شماره شبا بانک سامان IR44-0560-0845-8000-0184-6950-01

به نام آقای علیرضا اخوان صالح