روش تحویل کالا
 
• تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از 3/000/000 ریال خواهد بود. در غیر این صورت هزینه ارسال از طریق پست پیشتاز معادل 150/000 ریال بوده که در صورت خرید بیش از مبلغ 3/000/000 ریال بصورت رایگان خواهد بود.
ضمناً هزینه ارسال از طریق پیک(ویژه تهران) بر عهده خریدار می باشد که همزمان با تحویل کالا نقداً از سوی مشتری به پیک پرداخت خواهد شد.
• در صورت ثبت سفارش  در روزهای کاری هفته، زمان تحویل کالا در تهران بین 12 الی 24 ساعت بسته به نوع کالای انتخابی و نشانی شما می باشد.  در شهرستانها سفارش شما بین 24 تا 72 ساعت (با توجه به محل سکونت شما) به دست شما خواهد رسید.
• اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
• توصیه می‌شود تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.
• در صورت تأیید نشدن کالای خریداری شده به هنگام تحویل (مغایرت کالای سفارشی و تحویل شده) ، هزینه حمل بر عهده خریدار می باشد .


روش‌های پرداخت

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران لاکچری ‏‌کالا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌های ملت و سامان در سایت و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند.
پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.
توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

   - چگونگی پرداخت اینترنتی
کاربران محترم سایت لاکچری‌کالا می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از تمامی کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند . هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

1- شماره 16 رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاً رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

3- کد CVV2
این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

4- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.


2- پرداخت در محل تحویل  *با توجه به حجم سفارشات ، پرداخت در محل حذف گردید*

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، لاکچری کالا این امکان را نیز فراهم نموده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها ، تهران باشد، هزینه را هنگام تحویل سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت نمایند :
لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که مبلغ آنها بیشتر از ده میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

       - پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل ( در صورت درخواست هنگام ثبت خرید)
     در صورت هماهنگی و یا اعلان در توضیحات خرید مبنی بر نیاز به دستگاه Pos ماموران تحویل سفارش لاکچری کالا دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه خواهند داشت که می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهید .

- پرداخت نقدی در محل تحویل
برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، لاکچری‏‌کالا امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.

3- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت لاکچری‌کالا به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و لاکچری‌کالا پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

شماره حساب های لاکچری ‌کالا :

شماره حساب بانک ملت  1656918612  بنام مهدی اخوان صالح – علیرضا اخوان صالح
و یا شماره کارت :5708-3057-3378-6104    بانک ملت به نام علیرضا اخوان صالح

شماره حساب بانک سامان 1 - 184695 - 20 - 810    بنام علیرضا اخوان صالح
و یا شماره کارت 1683 - 1835 - 8610 - 6219  بانک سامان بنام علیرضا اخوان صالح


نکات:
- در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
- به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.
- سفارشات کلیه شهرها (به استثنای تهران) و سفارش‌هایی که مبلغ آنها بیشتر از ده میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه گردند .

قوانین مرجوع کالا
 
*** لازم به ذکر است از آنجایی که تمامی عکسها و محصولات درج شده در این وبسایت (جهت سهولت انتخاب مشتریان) عیناً از خود محصولات عکسبرداری شده است ، عودت و مرجوع کالا بی دلیل و بدون عذر و بهانه و تغایر کالای سفارش شده و تحویلی ، به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد ***
درنظر داشته باشید در صورتی که *با همکاهنگی* و به دلیل مغایرت در کالای ارسالی ، کالا جهت تعویض عودت شود ، چنانچه کالای برگشتی در شرایط اولیه خود نباشد امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض و یا عودت محسوب می شود.
چنانچه محصول دریافت شده توسط مشتری یکی از شرایط زیر را دارا باشد ، تنها تعویض محصول امکان پذیر می باشد (لازم به ذکر است این موضوع تا 1 روز پس از خرید امکان پذیر خواهد بود) :

• اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.
• درصورت تغایر رنگ، مشخصات و ابعاد 

 
حریم خصوصی

کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات فروشگاه اینترنتی لاکچری کالا موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.
ورود کاربران به ‏‌سایت اینترنتی لاکچری کالا از طریق پروفایل شخصی و استفاده از طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط  فروشگاه اینترنتی لاکچری کالا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از خدمات این سایت است. لذا دقت داشته باشید که ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی لاکچری کالا از سوی کاربران است.
محرمانه بودن اطلاعات و حریم شخصی مشتریان گرامی :
• اطلاعات شخصی و سفارشات و ترجیحات شما به صورت کاملاً محرمانه قلمداد شده و این اطلاعات تنها نزد لاکچری کالا محفوظ خواهد بود.
• سایت لاکچری کالا با به کار گیری مطمئن ترین روش های امنیت شبکه، نرم افزار و سخت افزار، کلیه راه های حملات سایبری، سوء استفاده از حساب اعضاء و مخاطرات تحویل کالا را مسدود نموده است.
• استفاده از سیستم های پرداخت الکترونیک سایت لاکچری کالا امن ترین روش پرداخت الکترونیک می باشد، تضمین کننده نقل و انتقالات مالی در این سایت می باشد.